adtarget.me

Careers

About Us

ADTARGET.ME is a programmatic buying platform, being developed in Lithuania. Our dynamic retargeting services are used by the biggest eshops in Lithuania, Estonia, Ukraine, Belarus and other markets.

The project team consists of a group of people with a lot of experience in building and developing the biggest Baltic internet advertising networks - Adnetmedia.lt and Adclick.lt. We have the resources and experience and we aim to become one of the most significant players in internet advertising in the Baltic region and expand our activity to other international markets.

Our workforce consists of around 50 colleagues (in Lithuania, Latvia, Estonia, Ukraine collectively), with the nucleus of the project being a team of 8 individuals. We are looking for new team members for the next expansion step.

Offers

We are looking for

Pardavimo vadovas

Darbo aprašymas:
  • Įmonės pardavimo strategijos kūrimas.
  • Pardavimo skyriaus veiklos organizavimas, koordinavimas, priežiūra.
  • Nuolatinis darbas su pardavimo vadybininkais: komandos formavimas ir motyvavimas.
  • Nuolatinis darbas su partneriais kitose šalyse. Partnerių paieška.
  • Atstovavimas įmonės interesams ir darbas su svarbiausiais klientais.
  • Pardavimo sistemos savitarnos klientams organizavimas. Paslaugos rinkodara.
  • Dalyvavimas paslaugų tobulinimas ir vystymo procese.
  • Nuolatinė rinkos analizė.
  • Dalyvavimas kuriant įmonės verslo strategiją, paslaugas.
  • Veiklos ir rezultatų analizė, ataskaitų ruošimas ir atskaitomybė tiesioginiam vadovui.
Reikalavimai
  • Išsilavinimas (kokį diplomą turite – nėra labai svarbu).
  • Iniciatyvumas, savarankiškumas, strateginis mąstymas, sąžiningumas, puikūs bendravimo įgūdžiai ir geras humoro jausmas – privalomi.
  • Pardavimo darbo patirtis ne mažiau kaip 3 metai (reklamos, WEB sprendimų srityse – privalumas).
  • Geros lietuvių, anglų kalbų žinios, rusų kalbos mokėjimas būtų privalumas.
  • Stiprūs derybiniai, B2B pardavimo įgūdžiai, darbo su CRM patirtis.
  • Orientacija į tikslo siekimą, gebėjimas suburti ir įkvėpti komandą.
  • Domėjimasis internetinės reklamos rinka.
Įmonė siūlo:
  • Įdomų ir atsakingą darbą inovatyvioje įmonėje.
  • Galimybę daryti įtaką parduodamų paslaugų kūrimui.
  • Motyvuojantį atlyginimą, atitinkantį sugebėjimus ir darbo rezultatus.
  • Galimybę gauti įmonės akcijų opcioną.
  • Socialines garantijas, visas darbui reikalingas priemones.

Darbo laikas:
Visa darbo diena

Vieta:
Vilnius, Žirmūnų g. 70

Please apply by sending your CV to career[et]adtarget.me
Confidentiality is guaranteed.