adtarget.me

Careers

About Us

ADTARGET.ME is a programmatic buying platform, being developed in Lithuania. Our dynamic retargeting services are used by the biggest eshops in Lithuania, Estonia, Ukraine, Belarus and other markets.

The project team consists of a group of people with a lot of experience in building and developing the biggest Baltic internet advertising networks - Adnetmedia.lt and Adclick.lt. We have the resources and experience and we aim to become one of the most significant players in internet advertising in the Baltic region and expand our activity to other international markets.

Our workforce consists of around 50 colleagues (in Lithuania, Latvia, Estonia, Ukraine collectively), with the nucleus of the project being a team of 8 individuals. We are looking for new team members for the next expansion step.

Offers

We are looking for

NVS VERSLO KLIENTŲ VADYBININKAS

Ieškome super kolegos kuris gebės užmegzti verslo kontaktus Rusijoje, Baltarusijoje bei Ukrainoje ir parduoti išskirtinę reklaminę naudą nešantį produktą – www.adtarget.me.
Darbo aprašymas:
  • Aktyvi naujų verslo klientų paieška NVS šalyse, rusų kalba;
  • Tikslios ir kokybiškos informacijos apie įmonės AdTarget.me platformą teikimas;
  • Pardavimų planų vykdymas.
Rizikos
  • Pakilti karjeros laiptais ir tapti super kietu e-rinkodaros rykliu ;)
Reikalavimai
  • Puikiai kalbėti, rašyti rusų kalba;
  • Pasitikėjimas savimi ir orientacija į tikslą;
  • Komunikabilumas, noras bendrauti, megzti naujas pažintis (su verslo klientais);
  • Analitinis mąstymas;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
  • Noras būti linksmos, ambicingos komandos dalimi;
  • Noras tobulėti ir MOKYTIS;
  • Atsakingumas.
Visa kita išmokstama ir mes tau padėsime!
Mes jums siūlome:
  • Profesinį tobulėjimą e-marketingo srityje bei karjeros galimybes;
  • Fiksuotą atlyginimą + nuo darbo rezultatų priklausančius priedus;
  • Jaukias darbo sąlygas draugiškame kolektyve.

Darbo laikas:

Visa darbo diena

Vieta:

Vilnius, Žirmūnų g. 70

Taip, taip! Ofise turime sėdmaišius patogiems pokalbiams, stalo futbolą, virtualios realybės žaidimus ;)
Prisijungsi? Laukiame tavo gyvenimo aprašymo el. paštu vytenis[et]adtarget.me. O jeigu turi klausimų – skambink 8 687 72540.