adtarget.me

Karjera

Apie mus

2012 m. įkurto Adtarget.me projekto steigėjų patirtis internetinėje reklamoje siekia 2000 - uosius metus, kai buvo įsteigtas didžiausias Baltijos šalyse interneto reklamos tinklas Adnet media. Adtarget.me sukūrimo tikslas buvo suteikti įvairaus dydžio klientams (visų pirma el.parduotuvėms) efektyvios banerinės reklamos paslaugas. Personalizuotas retargetingas savo efektyvumu dažnai lyginamas su reklama paieškos sistemose. Nuolatos tobuliname savo paslaugas siekdami vis didesnės grąžos savo klientams:

  • - Dirbame su el.parduotuvėmis Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Rusijoje, Lenkijoje, V. Europos šalyse.
  • - Teikiame paslaugas didžiausioms media planavimo agentūroms Baltijos šalyse.
  • - Plečiame savo partnerių, reklamos publikuotojų, tinklą. Ypatingą dėmesį skirdami unikalaus vietinio turinio pasiekiamumui.
  • - Nuolatos investuojame ir kuriame modernią didelių duomenų valdymo technologiją.
  • - Kartu su partneriais kuriame optimizavimo algoritmus, užtikrinančius didesnį kampanijų efektyvumą.

Visi pažangūs įrankiai ir mūsų sukurtas reklamos tinklas mūsų klientams pasiekiami savitarnos platformoje. Didžiausiems klientams siūlome reklaminių kampanijų administravimo paslaugas.

Pareigos

Šiuo metu mes ieškome:

NVS VERSLO KLIENTŲ VADYBININKAS

Ieškome super kolegos kuris gebės užmegzti verslo kontaktus Rusijoje, Baltarusijoje bei Ukrainoje ir parduoti išskirtinę reklaminę naudą nešantį produktą – www.adtarget.me.
Darbo aprašymas:
  • Aktyvi naujų verslo klientų paieška NVS šalyse, rusų kalba;
  • Tikslios ir kokybiškos informacijos apie įmonės AdTarget.me platformą teikimas;
  • Pardavimų planų vykdymas.
Rizikos
  • Pakilti karjeros laiptais ir tapti super kietu e-rinkodaros rykliu ;)
Reikalavimai
  • Puikiai kalbėti, rašyti rusų kalba;
  • Pasitikėjimas savimi ir orientacija į tikslą;
  • Komunikabilumas, noras bendrauti, megzti naujas pažintis (su verslo klientais);
  • Analitinis mąstymas;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
  • Noras būti linksmos, ambicingos komandos dalimi;
  • Noras tobulėti ir MOKYTIS;
  • Atsakingumas.
Visa kita išmokstama ir mes tau padėsime!
Mes jums siūlome:
  • Profesinį tobulėjimą e-marketingo srityje bei karjeros galimybes;
  • Fiksuotą atlyginimą + nuo darbo rezultatų priklausančius priedus;
  • Jaukias darbo sąlygas draugiškame kolektyve.

Darbo laikas:

Visa darbo diena

Vieta:

Vilnius, Žirmūnų g. 70

Taip, taip! Ofise turime sėdmaišius patogiems pokalbiams, stalo futbolą, virtualios realybės žaidimus ;)
Prisijungsi? Laukiame tavo gyvenimo aprašymo el. paštu vytenis[et]adtarget.me. O jeigu turi klausimų – skambink 8 687 72540.