adtarget.me

Kariera

O nas

Projekt Adtarget.me był założony w 2012 roku wykorzystując ponad 15 letnie doświadczenie ‘ewangelistów’ reklamy internetowej w krajach nadbałtyckich, którzy stworzyli pierwszą i największa sieć reklamową w tym regionie. Podstawowym celem bylo rozszerzenie możliwosci reklamy banerowej dla rożnej wielkości klientów (po pierwsze sklepom internetowym). Retargeting personalizowany pod względem efektywności często jest przyrównywany do reklamy w wyszukiwarkach internetowych, aczkolwiek służy doskonałym uzupełnieniem działalności SEM i pozwala rozwijac komunikację witryny e-commerce ze swoimi użytkownikami. Ciągle doskonalimy swoje usługi dążąc do zwiększenia zwrotu z inwestycji dla naszych klientów:

Rozszerzamy siec partnerów do wyświetlania reklam. Szczególna uwagę udzielamy dla zasięgu lokalnego.
Ciągle inwestujemy i budujemy nowoczesną technologię do zarządzania danymi ‘big data’.
Razem z partnerami tworzymy algorytmy optymalizacji, dla zapewnienia większej skuteczności kampanii.

Wszystkie innowacyjne narzędzia oraz unikalny zasięg sieci reklamowych są dostępne w platformie samoobsługi. Dla naszych klientów dajemy możliwość skupić się na rozwijaniu swojego biznesu e-commerce, natomiast poprzez swoje usługi retargetingu zapewniamy efektywną komunikację z użytkownikami sklepu internetowego.
Wpółpracujemy ze sklepami internetowymi w Estonii, na Litwie, Łotwie, w Polsce, na Ukrainie, Białorusi, w Rosji i Kazachstanie oraz w krajach Europy Zachodniej.

STANOWISKO PRACY

Obecnie poszukujemy:

NVS VERSLO KLIENTŲ VADYBININKAS

Ieškome super kolegos kuris gebės užmegzti verslo kontaktus Rusijoje, Baltarusijoje bei Ukrainoje ir parduoti išskirtinę reklaminę naudą nešantį produktą – www.adtarget.me.
Darbo aprašymas:
  • Aktyvi naujų verslo klientų paieška NVS šalyse, rusų kalba;
  • Tikslios ir kokybiškos informacijos apie įmonės AdTarget.me platformą teikimas;
  • Pardavimų planų vykdymas.
Rizikos
  • Pakilti karjeros laiptais ir tapti super kietu e-rinkodaros rykliu ;)
Reikalavimai
  • Puikiai kalbėti, rašyti rusų kalba;
  • Pasitikėjimas savimi ir orientacija į tikslą;
  • Komunikabilumas, noras bendrauti, megzti naujas pažintis (su verslo klientais);
  • Analitinis mąstymas;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
  • Noras būti linksmos, ambicingos komandos dalimi;
  • Noras tobulėti ir MOKYTIS;
  • Atsakingumas.
Visa kita išmokstama ir mes tau padėsime!
Mes jums siūlome:
  • Profesinį tobulėjimą e-marketingo srityje bei karjeros galimybes;
  • Fiksuotą atlyginimą + nuo darbo rezultatų priklausančius priedus;
  • Jaukias darbo sąlygas draugiškame kolektyve.

Darbo laikas:

Visa darbo diena

Vieta:

Vilnius, Žirmūnų g. 70

Taip, taip! Ofise turime sėdmaišius patogiems pokalbiams, stalo futbolą, virtualios realybės žaidimus ;)
Prisijungsi? Laukiame tavo gyvenimo aprašymo el. paštu vytenis[et]adtarget.me. O jeigu turi klausimų – skambink 8 687 72540.