adtarget.me

Кар'єра

Про нас

ADTARGET.ME - це платформа, що була розроблена в Литві. Нашими послугами динамічного ретаргетінгу користуються найбільші інтернет-магазини в Литві, Латвії, Естонії, Україні, Білорусі та ін.

Команда проекту складається з групи людей, що мають великий досвід в створенні та розробці найбільших Балтійских рекламних мереж - Adnetmedia.lt і Adclick.lt. У нас є ресурси та досвід, і ми прагнемо бути одними з найбільш значущих гравців на ринку інтернет-реклами в Балтійському регіоні та в подальшому розширювати нашу діяльність на інші міжнародні ринки.

Наша команда складається з близько 50 колег (в Литві, Латвії, Естонії, Україні) та ми шукаємо нових людей для подальшого розвитку.

Пропозиції

Відкриті вакансії:

NVS VERSLO KLIENTŲ VADYBININKAS

Ieškome super kolegos kuris gebės užmegzti verslo kontaktus Rusijoje, Baltarusijoje bei Ukrainoje ir parduoti išskirtinę reklaminę naudą nešantį produktą – www.adtarget.me.
Darbo aprašymas:
  • Aktyvi naujų verslo klientų paieška NVS šalyse, rusų kalba;
  • Tikslios ir kokybiškos informacijos apie įmonės AdTarget.me platformą teikimas;
  • Pardavimų planų vykdymas.
Rizikos
  • Pakilti karjeros laiptais ir tapti super kietu e-rinkodaros rykliu ;)
Reikalavimai
  • Puikiai kalbėti, rašyti rusų kalba;
  • Pasitikėjimas savimi ir orientacija į tikslą;
  • Komunikabilumas, noras bendrauti, megzti naujas pažintis (su verslo klientais);
  • Analitinis mąstymas;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
  • Noras būti linksmos, ambicingos komandos dalimi;
  • Noras tobulėti ir MOKYTIS;
  • Atsakingumas.
Visa kita išmokstama ir mes tau padėsime!
Mes jums siūlome:
  • Profesinį tobulėjimą e-marketingo srityje bei karjeros galimybes;
  • Fiksuotą atlyginimą + nuo darbo rezultatų priklausančius priedus;
  • Jaukias darbo sąlygas draugiškame kolektyve.

Darbo laikas:

Visa darbo diena

Vieta:

Vilnius, Žirmūnų g. 70

Taip, taip! Ofise turime sėdmaišius patogiems pokalbiams, stalo futbolą, virtualios realybės žaidimus ;)
Prisijungsi? Laukiame tavo gyvenimo aprašymo el. paštu vytenis[et]adtarget.me. O jeigu turi klausimų – skambink 8 687 72540.